Logor Bandhobir Vayekr Logot - ইমান কম বয়সত কি মস্ত বাৰি

Discussion in 'Assamese sex stories' started by SexStories, Feb 26, 2017.

  1. SexStories

    SexStories Active Member

    MyIndianSexStories

    amar suwali bure sex stories bur pohi Gidat anguli mari thake , kinto nijor hosa kahani bur publish nokore aru comment u kora dekha naji , kinto ami kio pis pori thakibo lage , so moi Neta Moni e Aji eta sex kahini likhibo loisu , jodi val lage comment koribo ,..
    মোৰ বয়স তেতিয়া ১৯ বছৰ ৷ ভৰা দেহা লৰাবোৰে চালে চাই থাকে ৷ প্ৰেমিক জনে মাত্ৰ এদিন নে দুদিন কামটো কৰিছে ৷ এবাৰ কৰিলে লোভটো বেছি হয় ৷ ঘটনাটো মামাৰ বিয়াত হৈছিল ৷ ঠান্ডা দিন আছিল ৷ ৰাতি বিয়াঘৰত শুব নোৱাৰিম বুলি ভাবি লগৰ এজনীৰ ওচৰতে থকা ঘৰত দুয়ো শুব গলো ৷ তাই কলিং বেল বজালে ৷ ভায়েকে দর্জা খুলি দিলে ৷ দর্জা খুলি সি ঠতমত খালে ৷ বায়েকৰ লগত বেলেগ ছোৱালী আহিব বুলি সি ভবাই নাছিল ৷ টোপনিৰ আলি জালিতে উঠি আহিছে ৷ পিন্ধনত গেন্জি আৰু সৰু হাফপেন্ট এটা ৷ বান্ধবীজনীয়ে নেদেখিলেও মোৰ চকুত কিন্তু তাৰ পেন্টৰ ভিতৰতে উঠি থকা বাৰিদাল পৰিছিল ৷ তম্বু হৈ আছিল ৷ দুয়োজনীয়ে গৈ তাইৰ ৰূমত শুলো ৷ মই কাপোৰ অনা নাছিলো ৷ তাইও বহুত ক্ষীন তাইৰ কাপোৰ মোৰ তাত নহয় ৷ তাই গৈ ভায়েকৰ টি চার্ট এটা আনি দিলে ৷ দিনটো ব্ৰা পেন্টি পিন্ধি থকা বাবে অশান্তি লাগিছিল ৷ গাত টি চার্টতো অকল পিন্ধিলো ৷() তলত পেন্টিও খুলি দিলো ৷ ভায়েকটো ওখ আছিল ৷ তাৰ চোলাটো মোৰ উৰুলৈ গৈছিল বাবে তেনেকে শুই থাকিলো ৷ ৰাতি পেচাব লাগাত সমস্যা হল ৷ মই নাজানো বাথৰূমটো কোন ফালে ৷ তাইক এবাৰ মাত লগালো তাই গমে নাপাই ৷ উপাই নাপাই আন্ধাৰে মুন্ধাৰে উঠি আহিলো ৷ অলপ পিছফালে যাওতে দেখিলো বাথৰূমত লাইট জ্বলি আছে ৷ ওচৰলৈ গৈ চাও যে তাইৰ ভায়েকে মুটি আছে চৰচৰকৈ ৷ মোৰ কিবা লাগি গল চাব মন গল ৷ ওচৰলৈ গৈ মেলি থোৱা দর্জাখনেদি জুমি চালো ৷ সি পেন্টতো আধালৈ নমাই পায়খানা কৰাটোত মুটি আছে ৷ বগা মোটা বাৰিদাল এখন হাতেদি ধৰি আছে ৷() মই আগতে কেতিয়াও ইমান ওচৰৰ পৰা কোনো লৰাকে পেচাব কৰা দেখা নাছিলো ৷ লৰাবোৰে পেচাব কৰিলে যে ইমান চৰচৰকৈ শব্দ হয় গম নাপাইছিলো ৷ নতুন দৃশ্য দেখি গাটো কিবা লাগি গল ৷ তাৰ পিচত সি বাৰিদাল লৰাই লৰাই লাগি থকা পেচাববোৰ গুচালে চাগে ৷ মই বাথৰূমটোৰ কাষতে থকা ৱালখনত চেপেটা লাগি লুকালো ৷ সি গুচি গল ৷ অলপ ৰৈ মই সি যোৱালৈ অপেক্ষা কৰিলো ৷ তাৰপিচত মই লাহে লাহে ওলাই বাথৰুমত সোমালো ৷ খুব জোৰকৈ লাগিছিল বাবে দর্জাখন এনেয়ে জপাই থলো ৷ গাত অকল টি চার্টটো থকা বাবে সুবিধা হল ৷ দাইৰেক্ট দাঙি বহি দিলো ৷ অলপ আগতে ভায়েকে মুটা বাবে তাৰ পেচাবৰ উগ্ৰ গন্ধ এটা পালো ৷ চৌ চৌকৈ মোৰ পেচাব ওলাল খুব বেয়াকে লাগিছিল ৷() হোৱাৰ পিচত উঠি টি চার্টটো দাঙিয়েই নামি আহিলো উৰুত অলপ পেচাব পৰিচিল ৷ টেপটো খুলি মোৰ যৌনাংগ চাফা কৰি ললো ৷ মোৰ পিছফালটো উদং হৈ আছিল ৷ দর্জাখনত যে কোনোবা থাকিব মোৰ ভাব হোৱা নাছিল ৷ ঘুৰি মই ঠটমট খালো ৷ ভায়েক দর্জাত ৰৈ আছে ৷ ফটকৈ চার্টটো নমাই ললো ৷ কিন্তু ইতিমধ্যে সি মোৰ নোমহীন গিদাখন দেখিলেই ৷ তাৰ বাৰিদাল পেন্টৰ ভিতৰত ঠিয়দঙা দিছে ৷ সি কলে এইটো চোন মোৰ টি চার্ট তুমি কিয় পিন্ধিছা ৷ মই কলো বায়েকে দিছে বুলি ৷ সি কলে মইটো দিয়া নাই দিয়া মোক ঘুৰাই ৷ মই ভয় খালো পিচত দিম বুলি কলো ৷ সি এতিয়াই লাগিব বুলি আগুৱাই আহিল ৷ মই ওলাই যাব চেষ্টা কৰাত সি মোক জপটিয়াই ধৰিলে ৷ সি খুলিব চেষ্টা কৰিলে মোৰ চোলাটো মই জোৰকৈ ধৰি আছো ৷ টনা আজোৰাত সি বাৰে বাৰে মোৰ পিয়াহ কিতা মোহাৰি দিয়ে ৷ মোৰ দেহাৰ অত তত চুই লাৰি তাৰ বাৰি আৰু উঠিল মোৰ তপিনাত হেচি ধৰি আছে ৷() এবাৰ টি চার্টৰ তলফালে জোৰকৈ উঠাই মোৰ বুছখন সি মুঠি মাৰি ধৰিলে ৷ মই আগফালে হালি বাধা দিব খোজোতে পিছফালে দাং খাই গল ৷ সি লগে লগে আঠুকাঢ়ি মোৰ ককালত মেৰাই ধৰি মোৰ তপিনাৰ মাজত মুখখন গুজি বুছত জিভাদি লকলকাই দিলে ৷ পেন্টিটো নিপিন্ধা বাবে এতিয়া পস্তাইছো ৷ এটা আঙুলি মোৰ গিদাত ভৰাই দিলে ৷ মই বাধা দি আছো কিন্তু পৰা নাই তাক ৰখাব ৷ সি এখন হাতেদি তাৰ পেন্টো খুলি দিলে ৷ উঠি গৈবাথৰূমৰ দর্জাৰ হুকতো লগাই দিলে ৷ তাৰ বাৰি দেখি মই আচৰিত হলো ৷ইমান কম বয়সত কি মস্ত বাৰি ৷ মোৰ বয়ফ্ৰেন্ডৰ সমানে প্ৰায় ৷ মোৰ বয়ফ্ৰেন্ড তাতকৈ ১০ বছৰ মান দাঙৰ ৷ ইয়াৰ অলপ দাঙৰহে হব ৷ মোক সন্মুখৰ পৰা সাবতি ধৰি গাল ওঁঠ দিঙিত চুমা খাই চেলেকি মোৰ উত্তেজনা বঢ়াই দিলে ৷ ওঁঠ কিটা ধুনীয়াকৈ চুহি চুহি ৰঙা কৰি দি টি চার্টটো খুলি মোক উলংগ কৰি দিলে ৷ তেতিয়াও মই বাধা দি আছিলো কিন্তু মনাব পৰা নাই ৷ মোৰ নাঙঠ দেহা দেখি সি পাগল হৈ গল ৷() ৱালখনত হেচা মাৰি ধৰি মোৰ বুকুখন এটা পৰে খালে টিপিলে ৷ স্তনৰ বোটাটো কামুৰি ৰঙা কৰি দিলে ৷ মোক বহিব দি মোৰ মুখত তাৰ নুনুটো সোমাই দিলে ৷ পেচাবৰ গন্ধ পালো তথাপি গোটেইতো মুখত ভৰাই চুহি দিলো ৷ অলপ সময় চোহাৰ পিছত সি উঠি লৈ মোৰ ভৰি এখন দাঙি তাৰ লিংগটো মোৰ গিদাখনৰ ফুটাটোত হেচি ধৰি মোৰ মুখত তাৰ মুখখন সোমাই লাহেকৈ এটা ঠাপ দিলে ৷ সোমাই গল আধামান ৷ দুখ পালো মই ৷ সি লাহে লাহে ঠাপ দি গল ৷ কিছুসময় পিহা টিপি টিপি চোদাৰ পিছতে তাৰ পানী গল ৷ পানীবোৰ পকাত পৰিল ৷ ঠিয়ৈ ঠিয়ৈ কৰা বাবে সিমান জুতি পোৱা নাছিল ৷
    http://myindiansexstories.com/index.php?forums/telugu-sex-stories-తెలుగు-సెక్స్-కథలు.4/
    (Visited 5,236 times, 476 visits today)

    2016 Best Telugu Sex Stories
     
Loading...