BF r logot korilu virginity break :: মোৰ জীৱনৰ প্ৰথম ছেক্স কাহিনী

Discussion in 'Assamese sex stories' started by SexStories, Feb 26, 2017.

  1. SexStories

    SexStories Active Member

    MyIndianSexStories

    নমস্কাৰ , মোৰ নাম ডলি , মই আজি আপোনালোকৰ আগত মোৰ জীৱনৰ প্ৰথম ছেক্স কাহিনী কবলৈ গৈ আছোঁ ।
    মোৰ প্ৰথম বই ফ্রেণ্ডটো মোৰ ঘৰৰ ওচৰৰেই আছিলে , যদিও মই তেতিয়া মাত্ৰ ৯ম শ্ৰেণীত পঢ়ি থকাৰ বাবে তাৰ লগত কোনো শাৰীৰিক সম্পৰ্ক কৰিব পৰা নাছিলোঁ । কিছুদিন পাছত ঘৰত দেউতাই তাৰ কথা গম পাই আৰু মোক মাৰ পিট কৰে , তাৰ পাছত তাৰ লগত মোৰ সম্পৰ্ক শেষ হয় ।
    http://myindiansexstories.com/index.php?forums/telugu-sex-stories-తెలుగు-సెక్స్-కథలు.4/দশম শ্ৰেণীৰ শেষত মোৰ চিনাকি মোৰ বান্ধৱী এজনীৰ দাদা এজনৰ লগত হয় , তাৰ নাম আছিলে অনুৰাগ । ওখ , হেণ্ডচাম , ল'ৰাটোৰ প্ৰতি প্ৰথম দেখাতেই মোৰ এটা বুজাব নোৱাৰা আকৰ্ষণ হৈছিল । বৰ বেছি বগা নাছিলে যদিও তাৰ কথা আৰু স্বভাৱে মোক বৰ আকৰ্ষণ কৰিছিল । হয়তো সিও মোৰ প্ৰতি আকৰ্ষিত হৈছিল ।()
    ও ও মই মোৰ বিষয়ে আপোনালোকক কোৱাই নাই , মোৰ বয়স এতিয়া ১৮ বছৰ , তেতিয়া ১৫ বছৰ আছিলে । দুদু দুটাৰ চাইজ ৩২ আৰু ওখ ৪ ফুট ৩ ইঞ্চি আছিলোঁ । টপিনা দুটা বহুত ধুনীয়া আছিলে । আৰু মোৰ পেটটো বহুত বেছি ধুনীয়া আছিল বুলি সকলোৱে কৈছিল ।
    অনুৰাগে তাৰ ভণ্টিক মোৰ কথা সুধি পতাই দিবলৈ কৈছিল , তাই মোক এই কথাটো কওঁতে ফুৰ্তিত জঁপিয়াই দিবলৈ মন গৈছিল , কিন্তু অলপ লেভেল দি একো উত্তৰ দিয়া নাছিলোঁ । () কেইদিন মান পাছত সি নিজে প্ৰ'পজ কৰাত তাৰ ৬ দিন পাছত মই য়েছে দিছিলো ।
    ৰিলেশ্বন খুব ধুনীয়াকৈ চলি আছিল , খুব বেছি মৰম কৰিছিলে সি মোক । লাহে লাহে আমি এটাই আনটোক লগ কৰিব ললোঁ , তাৰ লগত ফুৰিব যোৱা হ'লো । লাহে লাহে সি মোৰ লগত ছেক্স chat কৰিব ধৰিলে । ময়ো লাহে লাহে উত্তৰ দিব ধৰিলোঁ ।
    এদিন সি মোক কলে , মই যদি তাক সঁচাকৈ ভাল পাওঁ , তাক মোৰ চুচু কণ ফটো মাৰি হোৱাটচএপত দিব লাগে ,মই নিদিওঁ কৈছিলোঁ যদিও তাৰ কথা ৰাখি দিবলৈ বাধ্য হ'লো । তাৰ দুদিন পাছত সি মোৰ চুচু কণ চুবলৈ বিচাৰিলে আৰু তাৰ শপত দিয়াত মই চুবলৈ দিলোঁ ।
    তাৰ পাছৰ পৰা সদায় সি মোক লগ কৰিব আহিলে দুদু আৰু চুচু চুই থাকে , মাজে মাজে আঙুলি ভৰাই দিয়ে , মই পানী এৰি দিওঁ ।
    এদিন মোক সি ছেক্স কৰিবৰ বাবে সুধিলে , ময়ো মান্তি হ'লো ।() এদিন আমাৰ ঘৰত কোনো নথকা সময়ত মই তাক মাতিলোঁ । সি আহিলে , আহি ৰুমত সোমায়ে সি মোক যেনিয়ে তেনিয়ে চুমা খাব ধৰিলে , মই ও তাক চুমা খাব ধৰিলোঁ । সি মোৰ চব কাপোৰ খুলি লেংটা কৰি দিলে আৰু কলে , তোমাৰ দেহাটো মই ভৱাতকৈ বেছি চেক্সী । মোৰ দুদু দুটা টিপি টিপি চুপিবলৈ ধৰিলে আৰু ময়ো চকু মুদি মজা লবলৈ ধৰো । এবাৰ চকু মেলি দেখোঁ সি তাৰ কাপোৰ খুলি আছে । তাৰ ৮ ইঞ্চি দীঘল বাৰী ডাল দেখি মই বহুত ভয় খালোঁ আৰু তাক নকৰিবলৈ অনুৰোধ জনালোঁ । সি একো নকৈ মোৰ চুচু কণ মেলিলৈ চুপিবলৈ ধৰিলে আৰু জিভা ভৰাই দিলে , মই পানী এৰি দিলোঁ থাকিব নোৱাৰি ।
    তাৰ পাছত সি তাৰ বাৰী ডাল মোৰ চুচুত লগাই ঘঁহি ঘঁহি এবাৰ জোৰকৈ ভৰাই দিলে , মই পুৰা জোৰকৈ চিঞৰি উঠিলোঁ । সি মোৰ মুখ বন্ধ কৰিবলৈ মোৰ লিপত কিছ কৰিব ধৰিলে । আৰু মোৰ বিষ কম হোৱাত ঢেঁকী দিয়া আৰম্ভ কৰিলে । লাহে লাহে ময়ো মজ্জা পাই আহ আহ আহ তামাম মজ্জা ও কলিজা , ইমান মজ্জা লাগে নে ।()
    মোৰ ভাৰ্জিন চুচু কণ ফাটি তেজ বিচনাত পৰি গৈছিল । পুৰা ২০ মিনিট মান চুদি সি মোৰ চুচুৰ ভিতৰতে পানী উলিয়াই দিছিলে , কি যে মজ্জা লাগিছিলে গৰম বীৰ্যৰ খিনি পৰাত আৰু মইটো পানী উলিয়াইয়ে আছিলোঁ । মই উঠিব নোৱাৰা হোৱাত সি বহুত ভয় খাইছিল । লাহে লাহে মোৰ চুচু কণত নাৰিকল তেল লগাই দিছিলে , মোৰ চুচু পৰা ওলোৱা তেজ দেখি সি দেহা তোমাক কষ্ট দিলোঁ নেকি বুলি উচুপি উঠিছিল । মই নাই পোৱা বেছি কষ্ট , বহুত মৰম পালোঁ বুলি কৈ তাক সাৱটি ধৰি চুমা খাব ধৰিলোঁ ।()
    তাৰ পাছত সি মোৰ উঠাই নি পানী খুৱাই আৰু এটা আই-পিল খুৱাই গাত কাপোৰ দি শুৱাইথৈ গৈছিলে ।
    আপোনালোকৰ পঢ়ি কেনেকুৱা লাগিলে জনাবলৈ নাপাহৰিব ।
    ( পাছৰ কাহিনী পাছত লিখিম )

    (Visited 7,374 times, 375 visits today)

    2016 Best Telugu Sex Stories
     
Loading...