ଦିନେ ରାତିରେ ପୁଜା ସାଥିରେ

Discussion in 'Odia sex stories' started by SexStories, Sep 5, 2017.

  1. SexStories

    SexStories Active Member

    MyIndianSexStories

    ମୋ ନା ଧନ ମୁ କଟକ ରେ ରହେ । +୨ ପଢୁଥାଏ । ଆମ ଗଁ ର ଗୋଟେ ଝିଅ ତା ନା ପୂଜା ସେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ୍ ସୁଦର । ଦେଖିବାକୁ ଜେମିତି ତା ଦୁଧ ଦୁଈଟା ବି ଠିକ୍ ସେମିତି। ତାର ବତିଶି ସାଈଜ୍ ଦୁଧ କୁ ଦେଖିଲେ ମୋ ବାnda ଟା ମନକୁ ଉଠିଜାଏ।ତା ଦୁଧକୁ ଥରେ ଚିପି ବାକୁ ଆଉ ତାକୁ ଥରେ ଗେହଁବାକୁ ମୋର ଭାରୀ ମନ।ହେଲେ ତାକୁ କହିବାକୁ ମୋର ସାହାସ ହୂଏ ନାହଁ । ଦିନେ ମଁ ଘରକୁ ଆସିଥାଏ। ଆଉ ମନେମନେ ତାକୁ ଖୋଜୁଥାଏ। ଖୋଜିଖୋଜି ତାକଂ ଘର ଆଡକୁ ଚାଲିଗଲି। ସମୟ ପାଭ ୧୧ରଟା ହେବ । ସେ ତାକଂ ପାଈପି ମୁଳେ ଗାଧଉ ଥାଏ । ଜେତବେଳେ ତାକୁ ଦେଖିଦେଲି ମୋ ଦେହ କଣ ହେଈଗଲା। ସେ ନାଲି ରଂଗର ସାୟା ଟେ ପିନ୍ଧିଥାଏ। ପାଣିରେ ଓଦା ହେଈ ଜାଈଥିବା ସାୟା ତା ଦାହସାରା ପୁରା ଲାଗି ଜାଈଥାଏ। ତଳଆଡୁ ଆଂଠୁ ଜାଏ ଆଉ ଉପର ଆଡୁ ବେକ ତଳ ଜାଏ ପୁରା ଦିସୁଥାହ। ତାର ଗୋଲ୍ ଗୋଲ୍ ପୁରା ଜଣାପଡି ଜାଉଥାଏ। ତାର ଗୋରା ଦେହରେ ପିଣି ର ଟିପିଟିପି ଧାର ମତେ ପାଗଳ କରିଦେଉଥାଏ। ଗୋରା ଗୋଡରେ ତାର କଳା କଳା ବାଳ ଭଲ ଦିସୁଥାଏ। ମୁ ସେଇଠି ଠିଆ ହୋଈ ତାକୁ ଦେଖୁଥା। ସେ ତା ସାୟା ଟେକି ବିଆକୁ ପାଣି ଛାଟିଲା ବଳେ ମୋ ବାଂଡ ହିଟ୍ ହୋଈ ପୁରା ଲୁହାପରି ହୋଈଗଲା। ମୁ ଆଉ ସଂଭାଳି ପାରିଲିନୀ ବାରିଆଡେ ଜାଇ ହଲେଇଦେଲି। ଈଛା ହେଲା ତାକୁ ଗେହଁବା ପାଇଁ । ଭାବିଲି ଆଜି ରାତିରୋ ତାକୁ ଜେମିତି ହେଉ ଗେହଁବି। ରାତି ହେଲା । ମୁ ତାକଂ ଘର ପାଖକୁ ଗଲି।ସମୟ ୭ଟା ହେବ। ତାଂକ କବାଟ ବଂଦ ହୋଇ ଥାହ । ମୁ ଟିକେ କବାଟ ମେଲାକରି ଦେଖିଲି ସେ ପଢୁଛି। ମୁ ତା ପାଖକୁ ଗଳି ।ତାଂକ ଘରେ କେହି ନଥାତି । ସମତେ ପଡିସା ଘରକୁ tv ଦେଖିବାକୁ ଜାଇଛତି। ମତେ ମଉକା ମିଳିଗଲା। ମୁ ତା ସହିତ କଥା ହେଲି। କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ପାଦରେ ହାତ ମାରିଲି।ସେ କିଛି କହିଲାନି । ମୋର ସାହାସ ବଢିଗଲି।ତା ପରୋ ତା ଗୋଡକୁ ଆଂଉସିଲି।ସେ କିଛିବି କହୁନଥାହ।ଭାବିଲି ତର ବି ଇଛା ଅଛି।ମୁ ଆଉ କିଛି ନଭାବି ସିଧା ତା ଦୁଧରେ ହାତ ମାରିଦେଲି।ସେ ମୋ ହାତକୁ ପେଲିଦେଲା। ମୂ ଉଠିଜାଇ କବାଟ ଟା ଭିତର ପଟୁ ବଂଦ କରିଦେଲି।ଆଉ ତା ପାଖକୁ ଆସି ତାକୁ ମାଡିବସିଲି।ସେ ଖସିବା ପାଇଂ ଚେସ୍ଟା କରୁଥୀଲା। ଆଉ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମୋ ଛାତିରେ ଘସ
    ହେଇ ଜାଉଥୀଲା। ମତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା । ସେ ଧିରେଧିରେ କହୁଥିଲା ଛାଡ ମତେ।ମୁ ତାକୁ ଛାଡ଼ି ଦେଲି ଆଉ ତା ପାଖରେ ବସି ତା ପେଟରେ ହାତ ମାରିଲି।ତା ନାହି ଭିତରେ ଆଂଗୁଟି ପୁରେଇଲି।ସେ କିଛି କହିଲାନି ମୁ ଆଉ ଡାରି ନକରି ତା ଡ୍ରେସ୍ ଖୋଲି ଦେଲି । ସେ କଳା ରଂଗର ବ୍ରା ପିଂଧିଥିଲା। ବ୍ରା ଉପରେ ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି।ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ତା ବିଆ କୁ ଆଂଉସିଲି ସେ ସଁ ସଁ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୋ ହାତ କୁ ଜୋରେ ମାଡିବସି ଧରିଲା।ମୂ ତା ବ୍ରା ଖୋଳିଦେଲି ଆଉ ତା ଦୁଧ କୁ ଦୁଈ ହାତରେ ଦଳିଲି।ତା ପରେ ଦୁଧ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଳି।ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ମାଡିବସି ଧରିଥାଏ। ତା ପରେ ସ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲି ଦେଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲା।ମୁ ତା ଚଡି ଖୋଲି ବିଆରେ ଆଂଗୁଟି ପୁରେଈଲି।ତା ବିଆ ରେ ପାଣି ଆସିଗଲା । ସେ ତା ପାଟିରୃ ବାଣ୍ଡ କୁ କାଢି ହଲେଇଲା।ଆଉ ମୋ ବୀଜ ବାହାର କରୀଦେଲୋ।ବୀଜ କୃ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ପକେଇ ମାଲିସ୍ କଲି। ସେ ପୃଣି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇଲା। ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଲୁହା ପରି ହେଈଗଲା।ଆଉ ଡେରି ନକରି ତା ପାଟି ରୁ ବାଣ୍ଡକୁ କାଢି ବିଆ ଅଗରେ ଲଗାଇଲି। ଆଉ ଧୀରେଧୀରେ ଭିତରକୁ ଚାପିଲି।ସେ ଆ ଓ ହେଉଥାଏ ।ମୁ ଦୁଇ ହାତରେ ତା ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଧରି ଗେହଁ ଚାଲିଲି।ସେ ଧୀରେଧୀରେ କର ମରିଗଲି ବୋଲି କହୁଥାଏ ସେ ପୁରା sexy ହେଇଜାଇ ଥିଲା ମତେ କାମୁଡି ପକାଉ ଥାଏ।ମୁ ବି ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପି ତା ଓଠକୁ କାମୁଡୁ ଥାଏ ।ତା ପରେ ମୁ ତାକୁ ଖଟ ଉପରେ ସୂଆଈ ତାର ଜଂଘ କୁ ମେଲା କରି ଠିଆ ହୋଈ ପେଲି ଚାଲିଳି।ତା ବିଆ ର ଗରମ ପାଣିରେ ମୋବାଣ୍ଡ ତାତି ଜାଉଥାଏ।ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥାଏ। ଖଟର କଂ କଂ ସବ୍ଦ ଆଉ ତାର ଆଆଆ ଓଓଓଓ ସବ୍ଦ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ ର ପଚ୍ ପଚ୍ ସବ୍ଦ ସଭାଜଉ ନଥଏ।ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥାଏ ଜେମିତି ସୋର୍ଗ ସୁଖ ମିଳୁଛି।ସେ ମୋ ମୁଂହ କୁ ତା ଦୂଧ ଉପରେ ମାଡିକି ଧରିଥାଏ।ମୁ ତା ଦୁଧର ଭୂଣ୍ଡିକୁ ଚୁଚୁମି ଥାଏ।ପ୍ରାୟ ୩୫ ମିନିଟ୍ ଗେହିବା ପରେ ମୋର ବୀଜ ବାହାରିଲା।ମୁ ବାଣ୍ଡ କୁ ବିଆରୁ ବାହାର କରି ତା ପଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଲି।ସବ ବୀଜ ତା ପାଟି ରେ ବାହାରି ଗଲା।ତା ପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୂ ଚାଟିକି ସଫା କରିଦେଲା ।ମୁ ବି ତା ବିଆକୁ ଚାଟିକି ସଫି କରିଦେଳି।ତା ବିଆ ପୁରା ଲାଲ୍ ହେଇଜାଈ ଥିଲା। ସେ ପୂରା ଥକି ଜାଇଥୀଲା । ସେମିତି ସୋଇଥାଏ ମୁ ତା ପାଖରେ ସୋଈଲି ଆଉ ତାକୁ ଗଲ କଲୀ ସେବି ମତେ ଗେଲ କଲ।ମୂ ତା ଦୂଧ କୁ ପାଟି ରେ ପୁରେଈଲି।ଆଉ ସୋସିବାକୁ ଲାଗିଲି। କିଛି ସମୟ ପରେ ଉଠିକି ବସିଲୁ ଆଉ ଡ୍ରେସ୍ ପିଧିଲୁ।ସେ ବସି ପଢିଲା ମୁ ତା ପାଖରେ ବସି ଦୁଧ କୁ ଚିପି ଲି ଆଉ ତାକୁ ପଚାରିଲି କେମିତି ଲାଗିଲା ।ସେ ହସି ଦେଇ କହିଲା ଭଲ।
    http://myindiansexstories.com/index.php?forums/telugu-sex-stories-తెలుగు-సెక్స్-కథలు.4/ଶେଷୠ.....
    ===
    ପୁପୁ

    ------------------- Read Hindi Sex Kahani OnOdia sex stories READMore from my site

    2016 Best Telugu Sex Stories
     
Loading...