সহকৰ্মী নীহাৰিকাৰ সৈতে এনিশা।(প্ৰথম খণ্ড)

Discussion in 'Assamese sex stories' started by SexStories, Feb 26, 2017.

  1. SexStories

    SexStories Active Member

    MyIndianSexStories

    নীহাৰিকা,হয় মোৰ অফিচৰ সহকৰ্মী। বয়স প্ৰায় মোৰ সমানেই হ'ব। ঘৰ লখিমপুৰতে, গিৰিয়েকৰ সৈতে লখিমপুৰ চহৰতে থাকে আৰু বিয়া হোৱা প্ৰায় তিনিবছৰ হ'ল। নীহাৰিকাক সদায় গিৰিয়েকে অফিচত আহি থৈ যায় আৰু আবেলি লৈ যায়হি। নীহাৰিকা দেখাতো অতি সুন্দৰ।খামুচীয়া কঁকাল,উঠন বুকু,কাজল সনা দুচকু,গতিকে তাইলৈ এবাৰ চকু গ'লে পুনৰ চকু ঘুৰাই অনাটো জটিল। অফিচত আমি খোলা খুলিকৈয়ে কথা পাতো যদিও বেয়া কথা বা বেয়া ইঙ্গিত দিয়া নাছিলো।()
    এদিন আৱেলি নীহাৰিকাই ক'লে যে তাইৰ গিৰিয়েক নিবলৈ আহিব নোৱাৰে গতিকে মই অলপ ঘৰত থৈ আহিব লাগে। ঠাণ্ডা দিন হোৱা বাবে সন্ধ্যা ৫-০০ বজাতেই প্ৰায় আন্ধাৰেই হয়। মইও মোৰ কাম সামৰি একেবাৰেই ওলাই গ'লো। বাইকৰ পাছফালে তাই বহিল আৰু অলপ গৈয়ে হাত এখন মোৰ কান্ধত ৰাখিলে। লাহে লাহে তাই বুকুখন মোৰ পিঠিত হেঁচা মাৰি ধৰিলে। মোৰ ২৮ বছৰিয়া দেহৰ মাজেৰে এসোঁতা গৰম তেজ ভৰিৰ পৰা মুৰলৈ বৈ গ'ল। কোনো দিনে নভবা কথা কিছুমান মনলৈ আহিল। এবাৰ ব্ৰেক মৰাৰ সুযোগত তাই মোৰ কঁকালত সাৱতি ধৰি গাৰ ভৰটো মোৰ পিঠিত এৰি দিলে। এনেকৈয়ে অলপ দুৰ গৈয়ে সিহঁতৰ ঘৰ পালো আৰু পদুলিৰ পৰাই মই ঘুৰিবলৈ ধৰিলো। তাই মোক জোৰ কৰি চাহ খাবলৈ লৈ গ'ল। ঘৰত কোনো নাছিল। চাৰিটা ৰুমৰ এটা অসম আৰ্হিৰ ঘৰ। দুৱাৰ খুলিয়েই মোক বহিবলৈ দি তাই ভিতৰলৈ গ'ল। ভাবিলো কাপোৰ সলাবলৈ গ'ল চাগৈ। তাইৰ উলংগ দেহ এটা কল্পনা কৰিলো।() মোৰ লিঙ্গটো যেন অলপ দাং খাইছে। পেন্টৰ ওপৰতে এবাৰ মোহাৰি দিলো। অলপ পাছত তাই ওলাই আহিল আৰু ক'লে ইমান ডাঙৰ ঘৰটোত অকলে থাকিবলৈ ভয়েই লাগে। আজি আকৌ মিষ্টাৰো নাই। তেজপুৰলৈ গ'ল। কথাটো কৈয়ে তাই মিচিকীয়া হাঁহি এটা মাৰিলে। মইও ক'লো লগ লাগিলে মই আছোৱেই নহয়, ভয় কৰিব নালাগে। মোক ডাইনিং ৰুমলৈকে মাতি নিলে আৰু তাই চাহ বনোৱাত লাগিল। মই পাছ ফালৰ পৰা চালো, নীলা শাৰীখনৰ সৈতে মেলা চুলি,বহুত ভাল লাগিল। বহল তপিনা দুটা জিলিকি আছিল। মই উঠি গৈ পাছফালৰ পৰা তাইক সাৱতি ধৰিলো। তাই কি কৰিছা বুলি এৰাই যাবলৈ চেষ্টা কৰিলে যদিও মই আৰু জোৰকৈ সাৱতি ধৰিলো। তাই চাহ হ'ল বুলি কোৱাত এৰি দিলো আৰু তাই বৰ দুষ্ট দেই বুলি ক'লে।() মোৰ মনে মনে তাইক চুদাৰ তিব্ৰ ইচ্ছা জাগি উঠিল। তাই চাহ একাপ মোক দি একাপ নিজৰ বাবে লৈ চকী এখনত মোৰ কাষতে বহিল। তাই মোক বিয়া কিয় পতা নাই সুধিলে। মই ক'লো ছোৱালীয়েই পোৱা নাই। নীহাৰিকাই ক'লে- তোমাৰ ছোৱালী মই চাই দিম,কেনেকুৱা লাগিব। মই ক'লো-একেবাৰে তোমাৰ নিচিনা। তাই মোৰ পিঠিত লাহেকৈ ঢকিয়াই দিলে। মই তাইক ধৰি ওঠত আৰু কপালত চুমা খাবলৈ ধৰিলো। তাইও এইবাৰ বাধা নিদিলে। লাহে লাহে এখন হাতেৰে উঠন বুকুখন মোহাৰি দিলো। পাছফালৰ পৰা ধৰি গাখীৰ দুটা মোহাৰি দিওতে মোৰ ৮ ইঞ্চি দীঘল বাৰিটোৱে তাইৰ তপিনা দুটাত খুচি দিলে। তাই যেন লাহে লাহে() মোক সহযোগ কৰি মোৰ বুকুৰ মাজত সোমাবলৈ ধৰিলে।
    http://myindiansexstories.com/index.php?forums/telugu-sex-stories-తెలుగు-సెక్స్-కథలు.4/
    পাছলৈ আৰু আছে। লিখি আছো। কেনে পালে জনাব।

    (Visited 2,238 times, 1,426 visits today)

    2016 Best Telugu Sex Stories
     
Loading...