সহকৰ্মী নীহাৰিকাৰ সৈতে এনিশা।(দ্বিতীয় খণ্ড)

Discussion in 'Assamese sex stories' started by SexStories, Mar 13, 2017.

  1. SexStories

    SexStories Active Member

    MyIndianSexStories

    নীহাৰিকাক লাহেকৈ দাঙি শোৱা কোঠালৈ নি বহল বিচনাখনত শুৱাই দিলো।কাষতে মই শুই সাবতি ধৰি চুমা খাবলৈ ধৰিলো। লাহে লাহে শাৰীখন নমাই ব্লাউজৰ হুক দুটা খুলি দিলো।



    ক'লা ৰঙৰ ব্ৰাটোৰ ওপৰেদি দুদু দুটা মোহাৰি দিয়াত তাই দীঘল দীঘলকৈ উশাহ ল'বলৈ ধৰিলে।মই তাইৰ ব্ৰাটোও খুলি দি তাইৰ গাৰ ওপৰত শুই নিপোল এটা চুপি দিলো। বগা সৰু সৰু দুদু দুটাৰ মাজত বাদামী ৰঙৰ নিপোল দুটা কিমান যে ভাল লাগে। এটাৰ পাছত এটাকৈ দুয়োটা নিপোল মুখত লৈ চুহিবলৈ ধৰিলো।হাত এখনেৰে পেটিকোটটো ওপৰলৈ ডাঙি দিলো। বগা কলাফুল দুটা লাইটৰ পোহৰত জিলিকি পৰিল। নীলা পেন্টিটোৰ ওপৰেদি চুচুকন মোহাৰি দিলো। তাই হাতখন আঁতৰাই দিলে। তাইক কাপোৰবোৰ খুলিবলৈ কৈ মই মোৰ চাৰ্ট পেন্ট খুলি দিলো।তাই পেটিকোটটো খুলি অকল পেন্টিটোৰ সৈতে বিচনাখনত বহি দিলে। মই গেঞ্জি জাঙিয়াটোও খুলি সম্পূৰ্ণ নগ্নহৈ বিচনাৰ ফালে যোৱা দেখি তাই লাজতে মুখখন ঢাকি হাঁহিবলৈ ধৰিলে।মোৰ লিংগটো ইতিমধ্যে ঠিয় হৈ ওপৰলৈ মুৰ কৰি আছিল।মই নীহাক বিচনাত শুৱাই দি পেন্টিটো খুলি দিলো। তাই লগে লগে দুয়োখন হাতেৰে নুনখন ঢাকি দিলে। মই সুধিলো-কেলা কিহৰ ইমান লাজ? চুদিবলৈ মন থাকিলে লাজ কৰি লাভ নাই।()
    তাই লাহে লাহে হাত দুখন আতৰাই দিলে। সৰু সৰু বালেৰে ভৰা এখন ধুণীয়া বুচ। নীহাৰিকাৰ নগ্ন দেহাটো দুচকুৱে হেপাহ পলুৱাই উপভোগ কৰিবলৈ ধৰিলো। তেনেতে নীহাৰিকাৰ মোবাইলটো বাজি উঠিল। তাই উঠি গৈ মোবাইলটো হাতত লৈ মুখত আঙুলি এটা দি মনে মনে থাকিবলৈ ইঙ্গিত দিলে। মই অনুমান কৰিলো গিৰিয়েকৰ ফোন চাগৈ। তাই স্বাভাৱিক ভাৱেই কথা পাতিলে। তাই কথাপাতি থাকোতেই মই তাইৰ ভৰি দুখন মেলি নুনখনৰ ওপৰত হাত বুলাবলৈ ধৰিলো।()
    মাজে মাজে বাল বিলাক ধৰি টানি দিলো।তাই কথা পাতি হ'লত ফোনটো থৈ শুই দিলে। মই আঙুলি এটা লাহেকৈ বুচৰ ফুটাটোত ভৰাই দিলো। বুচৰ ভিতৰখন গৰম আৰু বিজলুৱা হৈ আছিল। মই আঙুলিটো লাহে লাহে ওলোৱা সোমোৱা কৰি দিলো। তাই লাহে লাহে কৰিবলৈ ক'লে। মই আঙুলি মাৰি থাকোতেই তাইৰ হাত এখন মোৰ লিঙ্গটোত লগাই দিলো। ()
    তাই হাতৰে ধৰি হাত মৰাৰ নিচিনা কৰি দিলে। মই লিঙ্গটো তাইক মুখত ল'বলৈ ক'লো যদিও তাই মান্তি নহ'ল। মই মোৰ লিঙ্গটো হাতেৰে ধৰি সম্পূৰ্ণ থিয় কৰি চুদিবলৈ সাজু হ'লো। তাইও ভৰি দুখন মেলি কঁকালটো ওপৰলৈ কৰি দিলে।মই তাইৰ দুইভৰিৰ মাজত সোমাই বাৰিটো বুচত লগাই জোৰ দিলো। লিঙ্গটো সোমাই যোৱাৰ লগে লগে তাই আহ আহকৈ উঠিল। মই সুধিলো মোৰটো ডাঙৰ নে মিষ্টাৰৰ টো ডাঙৰ। তাই ক'লে মোৰটো ডাঙৰ। মই ক্ৰমান্বয়ে লিঙ্গ সঞ্চালনৰ গতি বঢ়াই দিলো। তাইও মোক সাৱতি ধৰি তলৰ পৰা কঁকালটো ডাঙি মোক সহযোগ কৰিলে। মই অলপ সময় এনেদৰে কৰাৰ পাছত নীহাৰিকাক ওপৰত উঠি কৰিবলৈ ক'লো। তাই মোৰ লিঙ্গটোত বুচৰ ফুটাটো লগাই বহি দিলে। বাৰিডাল
    গুৰিলৈকে সোমাই যোৱাত তাই মুখখন বেকা কৰি দিলে। তাই ওপৰত বহি লাহে লাহে ওপৰ তল কৰি চুদিবলৈ ধৰিলে। মাজে মাজে বাৰিডাল সম্পূৰ্ণ ভৰাই কঁকালটো চাৰিওফালে ঘুৰাই দিয়ে। এনে কৰোতে দুয়োৰে বাল বিলাক ঘঁহনি খোৱাত এক অদ্ভুত শিঁহৰন জাগি উঠিল। এনেদৰে তাই দহ মিনিটমান কৰাৰ পাছত ঘন ঘনকৈ উশাহ লৈ খৰকৈ চুদিবলৈ ধৰিলে। মই বুজি পালো তাই চৰম সীমাত উপনীত হৈছে। মই দুদু দুটা হাতেৰে মোহাৰি দিলো আৰু বাৰিডাল ভিতৰত ৰাখিয়েই তাইক বিচনাত শুৱাই দিলো। মই ওপৰত উঠি খৰকৈ চুদিবলৈ ধৰিলো। তাই মোৰ ডিঙিটোত টানকৈ ধৰি ভৰি দুটাৰে কঁকালত মেৰিয়াই ধৰিলে। মই মোৰ গতি বঢ়াই দিলো। ()
    এনেতে তাইৰ মুখেৰে গেঙনিৰ দৰে শব্দ হ'ল আৰু গাটো জিকাৰ মাৰি অৱস হৈ পৰিল। মই বুজি পালো তাই পানী এৰিলে। মইও তাইক টানকৈ সাৱতি ধৰি অলপ সময় চুদি পানী এৰি দিলো। বাৰিটো ভিতৰত ৰাখি দুয়োটা সাৱতি ধৰি কিছু সময় শুই থাকিলো। তাৰ পাছত দুয়ো বেডৰুমৰ সংলগ্ন বাথৰুমত গা ধুলো। ইয়াৰ পাছত নীহাৰিকাক ভাত বনোৱাত সহায় কৰি দিলো। দুয়ো ভাত খাই পুনৰ বিচনালৈ গ'লো। সেই দিনা ৰাতি নীহাৰিকাক পাঁচ বাৰ চুদিলো।
    নীহাৰিকাৰ সৈতে বহু দিনলৈ মোৰ সম্পৰ্ক চলাই নিলো।

    (Visited 3,084 times, 141 visits today)

    2016 Best Telugu Sex Stories
     
  2. SexStories

    SexStories Active Member

    MyIndianSexStories

    সহকৰ্মী নীহাৰিকাৰ সৈতে Chuda Chudi .

    নীহাৰিকাক লাহেকৈ দাঙি শোৱা কোঠালৈ নি বহল বিচনাখনত শুৱাই দিলো। So কাষতে মই শুই সাবতি ধৰি চুমা খাবলৈ ধৰিলো। লাহে লাহে শাৰীখন নমাই ব্লাউজৰ হুক দুটা খুলি দিলো।



    ক'লা ৰঙৰ ব্ৰাটোৰ ওপৰেদি দুদু দুটা মোহাৰি দিয়াত তাই দীঘল দীঘলকৈ উশাহ ল'বলৈ ধৰিলে।মই তাইৰ ব্ৰাটোও খুলি দি তাইৰ গাৰ ওপৰত শুই নিপোল এটা চুপি দিলো। বগা সৰু সৰু দুদু দুটাৰ মাজত বাদামী ৰঙৰ নিপোল দুটা কিমান যে ভাল লাগে। এটাৰ পাছত এটাকৈ দুয়োটা নিপোল মুখত লৈ চুহিবলৈ ধৰিলো।হাত এখনেৰে পেটিকোটটো ওপৰলৈ ডাঙি দিলো। বগা কলাফুল দুটা লাইটৰ পোহৰত জিলিকি পৰিল। নীলা পেন্টিটোৰ ওপৰেদি চুচুকন মোহাৰি দিলো। তাই হাতখন আঁতৰাই দিলে। তাইক কাপোৰবোৰ খুলিবলৈ কৈ মই মোৰ চাৰ্ট পেন্ট খুলি দিলো।তাই পেটিকোটটো খুলি অকল পেন্টিটোৰ সৈতে বিচনাখনত বহি দিলে।

    মই গেঞ্জি জাঙিয়াটোও খুলি সম্পূৰ্ণ নগ্নহৈ বিচনাৰ ফালে যোৱা দেখি তাই লাজতে মুখখন ঢাকি হাঁহিবলৈ ধৰিলে।মোৰ লিংগটো ইতিমধ্যে ঠিয় হৈ ওপৰলৈ মুৰ কৰি আছিল।মই নীহাক বিচনাত শুৱাই দি পেন্টিটো খুলি দিলো। তাই লগে লগে দুয়োখন হাতেৰে নুনখন ঢাকি দিলে। মই সুধিলো-কেলা কিহৰ ইমান লাজ? চুদিবলৈ মন থাকিলে লাজ কৰি লাভ নাই।()

    তাই লাহে লাহে হাত দুখন আতৰাই দিলে। সৰু সৰু বালেৰে ভৰা এখন ধুণীয়া বুচ। নীহাৰিকাৰ নগ্ন দেহাটো দুচকুৱে হেপাহ পলুৱাই উপভোগ কৰিবলৈ ধৰিলো। তেনেতে নীহাৰিকাৰ মোবাইলটো বাজি উঠিল। তাই উঠি গৈ মোবাইলটো হাতত লৈ মুখত আঙুলি এটা দি মনে মনে থাকিবলৈ ইঙ্গিত দিলে। মই অনুমান কৰিলো গিৰিয়েকৰ ফোন চাগৈ। তাই স্বাভাৱিক ভাৱেই কথা পাতিলে। তাই কথাপাতি থাকোতেই মই তাইৰ ভৰি দুখন মেলি নুনখনৰ ওপৰত হাত বুলাবলৈ ধৰিলো।()

    মাজে মাজে বাল বিলাক ধৰি টানি দিলো।তাই কথা পাতি হ'লত ফোনটো থৈ শুই দিলে। মই আঙুলি এটা লাহেকৈ বুচৰ ফুটাটোত ভৰাই দিলো। বুচৰ ভিতৰখন গৰম আৰু বিজলুৱা হৈ আছিল। মই আঙুলিটো লাহে লাহে ওলোৱা সোমোৱা কৰি দিলো। তাই লাহে লাহে কৰিবলৈ ক'লে। মই আঙুলি মাৰি থাকোতেই তাইৰ হাত এখন মোৰ লিঙ্গটোত লগাই দিলো। ()

    তাই হাতৰে ধৰি হাত মৰাৰ নিচিনা কৰি দিলে। মই লিঙ্গটো তাইক মুখত ল'বলৈ ক'লো যদিও তাই মান্তি নহ'ল। মই মোৰ লিঙ্গটো হাতেৰে ধৰি সম্পূৰ্ণ থিয় কৰি চুদিবলৈ সাজু হ'লো। তাইও ভৰি দুখন মেলি কঁকালটো ওপৰলৈ কৰি দিলে।মই তাইৰ দুইভৰিৰ মাজত সোমাই বাৰিটো বুচত লগাই জোৰ দিলো। লিঙ্গটো সোমাই যোৱাৰ লগে লগে তাই আহ আহকৈ উঠিল। মই সুধিলো মোৰটো ডাঙৰ নে মিষ্টাৰৰ টো ডাঙৰ। তাই ক'লে মোৰটো ডাঙৰ। মই ক্ৰমান্বয়ে লিঙ্গ সঞ্চালনৰ গতি বঢ়াই দিলো। তাইও মোক সাৱতি ধৰি তলৰ পৰা কঁকালটো ডাঙি মোক সহযোগ কৰিলে। মই অলপ সময় এনেদৰে কৰাৰ পাছত নীহাৰিকাক ওপৰত উঠি কৰিবলৈ ক'লো।

    তাই মোৰ লিঙ্গটোত বুচৰ ফুটাটো লগাই বহি দিলে। বাৰিডাল
    গুৰিলৈকে সোমাই যোৱাত তাই মুখখন বেকা কৰি দিলে। তাই ওপৰত বহি লাহে লাহে ওপৰ তল কৰি চুদিবলৈ ধৰিলে। মাজে মাজে বাৰিডাল সম্পূৰ্ণ ভৰাই কঁকালটো চাৰিওফালে ঘুৰাই দিয়ে। এনে কৰোতে দুয়োৰে বাল বিলাক ঘঁহনি খোৱাত এক অদ্ভুত শিঁহৰন জাগি উঠিল। এনেদৰে তাই দহ মিনিটমান কৰাৰ পাছত ঘন ঘনকৈ উশাহ লৈ খৰকৈ চুদিবলৈ ধৰিলে। মই বুজি পালো তাই চৰম সীমাত উপনীত হৈছে। মই দুদু দুটা হাতেৰে মোহাৰি দিলো আৰু বাৰিডাল ভিতৰত ৰাখিয়েই তাইক বিচনাত শুৱাই দিলো। মই ওপৰত উঠি খৰকৈ চুদিবলৈ ধৰিলো। তাই মোৰ ডিঙিটোত টানকৈ ধৰি ভৰি দুটাৰে কঁকালত মেৰিয়াই ধৰিলে। মই মোৰ গতি বঢ়াই দিলো। ()

    এনেতে তাইৰ মুখেৰে গেঙনিৰ দৰে শব্দ হ'ল আৰু গাটো জিকাৰ মাৰি অৱস হৈ পৰিল। মই বুজি পালো তাই পানী এৰিলে। মইও তাইক টানকৈ সাৱতি ধৰি অলপ সময় চুদি পানী এৰি দিলো। বাৰিটো ভিতৰত ৰাখি দুয়োটা সাৱতি ধৰি কিছু সময় শুই থাকিলো। তাৰ পাছত দুয়ো বেডৰুমৰ সংলগ্ন বাথৰুমত গা ধুলো। ইয়াৰ পাছত নীহাৰিকাক ভাত বনোৱাত সহায় কৰি দিলো। দুয়ো ভাত খাই পুনৰ বিচনালৈ গ'লো। সেই দিনা ৰাতি নীহাৰিকাক পাঁচ বাৰ চুদিলো।

    সহকৰ্মী নীহাৰিকাৰ সৈতে Chuda Chudi Next Part Comming Soon

    নীহাৰিকাৰ সৈতে বহু দিনলৈ মোৰ সম্পৰ্ক চলাই নিলো।

    (Visited 26,180 times, 359 visits today)

    2016 Best Telugu Sex Stories
     
Loading...