সদ্য যৌৱনা মাইনাৰ সৈতে চুদন (দ্বিতীয় খণ্ড)

Discussion in 'Assamese sex stories' started by SexStories, Feb 16, 2017.

  1. SexStories

    SexStories Active Member

    MyIndianSexStories

    বন্ধু-বান্ধৱীসকল, আহক কাহিনীৰ পৰৱৰ্তী অংশলৈ আগবাঢ়ো। (যি সকলে আগৰ অংশ পঢ়া নাই পঢ়ি ল'ব)



    মাইনাৰ সৰু সৰু গাখীৰ দুটা দুহাতেৰে মোহাৰি থাকি সুধিলো-কেনেকুৱা লাগিছে?
    তাই উত্তৰ দিলে-ভাল লাগিছে।
    মই এখন হাত লাহে লাহে বুকুৰ পৰা তললৈ নমাই আনিলো। বগা পেটটো মোহাৰি মোহাৰি নাভিত জিভাখন লগাই চেলেকি দিলো।তাৰ পাছত হাতখন পেটৰ পৰা তললৈ নমাই পেন্টিটোৰ ভিতৰত ভৰাবলৈ চেষ্টা কৰিলো যদিও তাই হাতখন আঁতৰাই দিলে।মই আকৌ ওপৰলৈ উঠি গৈ ওঠত ওঠ লগাই চুমা খাবলৈ ধৰিলো। মাজে মাজে কান দুখনটো লাহেকৈ কামুৰি দিলো।তাই আকৌ চকু মুদি দিলে।মই এইবাৰ মাইনাৰ হাত এখনত ধৰি মোৰ পেন্টৰ ভিতৰত দৃঢ় হৈ থকা বাৰিডালত লগাই দিলো। তাই মাত্ৰ ধৰি থাকিল।মই লাহেকৈ তাইৰ পেন্টিটো খুলি দিলো। পেন্টিটোৰ মাজৰ অংশ তিতি আছিল।তাই লাজতে দুহাতেৰে নুনখন ঢাকি ধৰিলে যদিও মই জোৰ কৰি হাত দুখন আতৰাই দিলো।নুন খনলৈ চকু যোৱাৰ লগে লগে মোৰ গাৰ মাজেৰে বিজুলিৰ নিচিনা শিহৰণ পাৰ হৈ গ'ল()।বুচখন সৰু সৰু বালেৰে আৱৰি আছে আৰু বুচখন দেখিলেই গম পোৱা যায় যে তাই কুমাৰী হৈ আছে।নুনৰ কাষৰ ওঠ দুখন সম্পূৰ্নকৈ লগ লাগি আছে ফলত ফাঁটটো অস্পষ্ট হৈ আছে।মই আঙুলি এটাৰে লাহেকৈ ওঠ দুটা দুকাষে মেলি দিলত সৰু ফুটাটো দেখা পালো য'ৰ পৰা ইতিমধ্যে বিজলুৱা ৰস ওলাই নুনৰ ভিতৰভাগ তিয়াই পেলাইছে। লাহে লাহে আঙুলিটো ফুটাটোৰ ওপৰত ঘুৰাই দিলো।ভিতৰলৈ আঙুলিটো ভৰাবলৈ চেষ্টা কৰাত তাই হাতখনত ধৰি বাধা দিলে। মই ক'লো- একো নহয়।
    মাইনা- দুখ পায়।()
    মই ক'লো- আঙুলি মাৰি পোৱা নাই নেকি?()
    মাইনাই ক'লে- নাই পোৱা। ভিতৰলৈ ভৰাবলৈ ভয় লাগে। মই মোৰ পেন্ট আৰু জাঙিয়াটো খুলি দিলো।তাই মোৰ ঠিয় হৈ ওপৰলৈ মুৰ কৰি থকা ৮ ইঞ্চিতকৈও দীঘল বাৰিডাল দেখি ক'লে- ইমান ডাঙৰ?
    মই সুধিলো তুমিনো কাৰ দেখিছা?()
    তাই ক'লে মই সৰু ল'ৰাৰহে দেখিছো।()
    মই ক'লো যে এতিয়া এইটো তোমাৰ নুনখনৰ ফুটাটোত ভৰাব লাগিব, তেতিয়াহে ভাল লাগিব।
    মাইনাই ক'লে নহ'ব। মোৰ বহুত ভয় লাগে।()
    মই ক'লো যে হ'ব বাৰু ভিতৰলৈ নভৰাও ওপৰে ওপৰেই অলপ মৰম কৰো।()
    মই মোৰ বাৰিডাল হাতেৰে ধৰি তাইৰ ওচৰত বহি ল'লো।তাইৰ ভৰি দুখন মেলি দি বাৰিডালৰ আগটো বুচখনৰ ফাঁটটোত ঘঁহাবলৈ ধৰিলো।ভালদৰে ঢুকি নোপোৱাত মই গাৰু এটা আনি মাইনাৰ তপিনাৰ তলত ভৰাই দিলো।পুনৰ বাৰিডাল নুনখনৰ ফুটাটোৰ ওপৰত ঘুৰাবলৈ ধৰিলো।দুয়োটাৰে বাৰি আৰু বুচৰ পৰা বিজলুৱা কামৰস ওলাই বুচখন পিচল হৈ পৰিছিল। মই বাৰিডালৰ মুৰটো বুচৰ ভিতৰলৈ ভৰাবলৈ চেষ্টা কৰিলো।মাইনাই চিঞৰি দিলে-দুখ পাইছো। মৰি যাম মই।()
    মই তাইৰ চকুলৈ চালো। মৰম লাগি গ'ল। টপ আৰু স্কাৰ্টটো খুলি সম্পূৰ্ন উলংগ কৰি দিলো আৰু চুমা খাবলৈ ধৰিলো।মোৰো মনে মনে ভয় লাগিল তাই দুখ পোৱাকৈ চুদিবলৈ। বাৰিডাল বুচৰ ফুটাটোতে ঘঁহাই থাকি আঙুলি এটাৰে তাইৰ ভগাংকুৰটো মোহাৰি দিলো। তাই দীঘল দীঘলকৈ উশাহ লৈ ()বিচনা চাদৰখনকে খামুচি ধৰিলে।মোৰো অনুভৱ হ'ল যে বাৰিডাল এনেকৈ ঘঁহাই থাকিলেই পানী ওলাই যাব। মই নিজে পৰম সুখ ল'বলৈ ধৰিলো। মাইনায়ো মুখেৰে ওহ আহ আদি শব্দ কৰিবলৈ ধৰিলে। এসময়ত মই ঘনাই ঘনাই বাৰি ঘঁহাই ঘঁহাই মোৰ মাল-পানী এৰি দিলো। মাইনাৰ নুনখন মোৰ পানীৰে উপচি পৰিল।মই মাইনাক জোৰকৈ সাৱতি ধৰি শুই পৰিলো আৰু চুমা খাবলৈ ধৰিলো।তাইও মোক বুকুৰ মাজত সাৱতি ধৰিলে।

    ()বন্ধু-বান্ধৱীসকল, এইটো মোৰ প্ৰথম কাহিনী কেনেকুৱা হৈছে নাজানো,মাথো চেষ্টা কৰিছো।
    পাছলৈ মই চুদা প্ৰতি গৰাকীৰ লগত চিনাকী কৰি দিম কাহিনীৰ মাজেৰেই।()

    (Visited 4,092 times, 2,184 visits today)

    2016 Best Telugu Sex Stories
     
Loading...