জীৱনৰ প্ৰথম চুদন বেশ্যাৰ লগত :: Assamese New Sex Stories

Discussion in 'Assamese sex stories' started by SexStories, Feb 26, 2017.

  1. SexStories

    SexStories Active Member

    MyIndianSexStories

    কেনে আছা বন্ধু-বান্ধৱী সকল? আজি ঠাণ্ডা বতৰ যেতিয়া চেক্স কাহিনী পঢ়ি ভাল লাগিব চাগৈ।
    মই প্ৰণৱেন্দু বৰা সৰুৰ পৰাই অলপ লাজকুৰীয়া আছিলো।যাৰ ফলত মোৰ ছোৱালীৰ লগত কোনো সম্বন্ধ নাছিল আৰু চাকৰী জীৱন আৰম্ভ কৰালৈকে কাকো চুদি পোৱা নাছিলো। মই তেতিয়া কৰ্মসূত্ৰে লখিমপুৰত আৰু মোৰ সহকৰ্মী এজন আছিল মোৰ সমবয়সীয়া।আমি দুয়ো একেলগে ৰুম ভাড়া কৰি আছিলো।সহকৰ্মী আকাশ লখিমপুৰৰ কলেজতে পঢ়া বাবে সি টাউনৰ ক'ত কি পায় সকলো জানে।সি কোন কোন গলিত ৰেণ্ডি পোৱা যায় মোক কয় আৰু কেতিয়াবা ৰাস্তাত সৌ জনী ৰেণ্ডি চোৱা বুলি দেখুৱায়।মই তেতিয়ালৈকে কাকো চুদি পোৱা নাছিলো বাবে মনে মনে ৰেণ্ডি চুদাৰ কথা ভাৱিৱলৈ ধৰিলো।এদিন দেওবাৰ আছিল আৰু সি দুপৰীয়া আহি মোক ক'লে যে বহুত ধুনীয়া মাল এটা কৰি আহিলো।ৰেণ্ডি জনী বোৱাৰী হয় আৰু সি ঘৰটো ক'ত সেইটোও জনালে। মই পাছৰ দেওবাৰটোত যাম বুলি তাৰ পৰা ৰেণ্ডি জনীৰ ফোন নম্বৰটো ল'লো আৰু ৰাতি তাইক চুদাৰ কথা কল্পনা কৰি কেইবাবাৰো হাত মাৰিলো।()
    http://myindiansexstories.com/index.php?forums/telugu-sex-stories-తెలుగు-సెక్స్-కథలు.4/শনিবাৰৰ দিনা আৱেলি মই বন্ধুৱে দিয়া ফোন নম্বৰটোত মই ফোন কৰিলো.
    হেল্ল (এটি সুৱলা নাৰী কণ্ঠ)
    মই ডি কে ৰোডৰ পৰা কৈছো,আপোনাৰ নম্বৰটো মই বন্ধু এজনৰ পৰা লৈছো।
    লগৰ জনৰ কি নাম?()
    মই বন্ধুৰ নামটো ক'লো আৰু জনালো যে মই তাইক দেওবাৰে লগ পাম নেকি?
    তাই মোক পিছদিনা দুপৰীয়া ফোন কৰিবলৈ ক'লে।

    দেওবাৰে ১১ মান বজাত ৰেণ্ডিজনীয়ে মোলৈ মিচ কল দিলে।লগে লগে মই ফোন কৰিলো আৰু তাই মোক মাতিলে।তাই লগত পেকেট(কণ্ডম) লৈ যাবলৈ ক'লে আৰু ঘৰলৈ যোৱা ৰাস্তাটো কৈ দিলে।()
    অলপ পাছত গৈ মই ঘৰৰ আগফালে বাইকখন ৰাখি সোমাই গ'লো।দুৱাৰ মুখ পাওতেই মোক আহা বুলি মাতিলে আৰু মই মুৰৰ পৰা ভৰিলৈকে ভালকৈ চালো।মিঠা বৰনীয়া এজনী প্ৰায় ৩০-৩১ বছৰীয়া, বোৱাৰী বুলিয়েই ক'ম কাৰন শিৰত অকণমান সেন্দুৰ জিলিকি আছিল।পিন্ধনত এটা স্পৰ্টিং আৰু আঠুলৈকে পৰা এটা পেণ্ট পিন্ধি আছে।মোক ভিতৰলৈ লৈ গৈ আলহি বহা ৰুমটো পাৰহৈ পাছৰ ৰুমটোত বহিবলৈ দিলে।পৰিৱেশটো চালো- ৰুমটোত দুখন বিচনা, এখন ডাঙৰ এখন সৰু,আলনা এডাল,প্লাষ্টিকৰ চকী দুখনৰ সৈতে টেবুল এখন।() মই চকী এখনত বহি ফেন চলি আছিল যদিও বেছিকৈয়ে ঘামিবলৈ ধৰিলো।তাই বিচনা খনতে বহিল আৰু মই তাইক কিমান দিনৰ পৰা এই কাম কৰে সুধিলো। তাই এবছৰ মান বুলি ক'লে আৰু জনালে যে গিৰিয়েক বাহিৰত থাকে আৰু তাইৰ ছোৱালী এজনীও আছে।মই তাইৰ নামটো সোধাত তাই মামু বুলি ক'লে। এনেদৰে দুই এটা কথা পতাৰ পাছত আমি টকাৰ কথা পাতি ল'লো। মই কথা পাতি আছিলো যদিও মনে মনে তাইক কেনেকৈ চুদিম তাকে ভাৱি বাৰিটো ঠিয় হ'বলৈ ধৰিলে।
    তাই মোক বিচনালৈ মাতিলে আৰু তাই প্ৰথমে নিজে পিন্ধি থকা পেণ্টটো খুলি আলনাত থলে।() মইও মোৰ চোলা আৰু পেণ্টটো খুলি ল'লো।তাই এইবাৰ পেণ্টিটো খুলি থৈ বিচনাখনত শুই দিলে।মই তাইৰ কৰঙনৰ চুকলৈ চালো।চুটি চুটি বালেৰে সৈতে এখন সুন্দৰ বুচ।হয়তো চাৰি পাঁচ দিনৰ আগতে চেভ কৰিছিল।()মই বিচনালৈ উঠি তাইৰ কাষতে শুই ল'লো আৰু গাখীৰ দুটা লাহে লাহে মোহাৰিবলৈ ধৰিলো।অলপ পাছত ব্ৰাটো খুলি দিলো আৰু তাই সম্পূৰ্ন নগ্ন হৈ পৰিল। জীৱনত প্ৰথমবাৰ প্ৰাপ্তবয়স্ক নাৰীৰ দেহ চুবলৈ পাই মন ৰোমাঞ্চিত হৈ উঠিল।দুদু দুটা মোহাৰি মোহাৰি মাজে মাজে জিভাৰে নিপোল দুটাত মৃদু কামোৰ দিলো।মুখৰ ভিতৰত নিপোলটো ভৰাই চুপি দিলো।তাইও লাহে লাহে উত্তেজিত হ'বলৈ ধৰিলে।এইবাৰ হাত এখন নুনখনৰ ওপৰত বুলাই দিলো।চুটি চুটি মঠঙা বাল বিলাকে বিন্ধা যেন পালো।হাতেৰে নুনখন মোহাৰি থাকি তাইৰ হাত এখন মোৰ বাৰিটোত লগাই দিলো। তাই বাৰিডাল ধৰি হাত মৰাৰ নিচিনাকৈ অগা পিছা কৰি দিলে।এনেদৰে দহ পোন্ধৰ মিনিট থকাৰ পাছত তাই নোক কৰিবলৈ ক'লে।মই লগত নিয়া কণ্ডমৰ পেকেটৰ পৰা কণ্ডম এটা উলিয়াই তাই মোৰ উত্তেজিত লিংগটোত পিন্ধাই দিলে।()
    মই তাইৰ ভৰি দুখন মেলি গাৰ ওপৰত শুই দিলো আৰু তাইক বাৰিৰ আগটো নুনৰ ফুটাটোত লগাই দিবলৈ ক'লো।তাইও বাৰিটো ধৰি নুনখনত ঘঁহাই ঘঁহাই ফুটাটোত লগাই দিলে।মই লাহে লাহে হেচা দিলো আৰু বাৰিটো ভিতৰলৈ সোমাই যাবলৈ ধৰিলে।অনুমান কৰিলো সোমাই যোৱা ফুটাটো ইমান ঢিলা নহয়।বাৰিটো গুৰিলৈকে সোমাই যোৱাৰ লগে লগে তাই দুখ পাইছো বুলি চিৎকাৰ কৰি উঠিল।মই বাৰিটো লাহে লাহে সঞ্চালন কৰিবলৈ ধৰিলো।মাজে মাজে মাজে খৰকৈ আৰু মাজে মাজে লাহে লাহে।()চুদাৰ লগে লগে নুনৰ পৰা শব্দ ওলাবলৈ ধৰিলে।
    মই এইবাৰ তাইৰ ভৰি দুখন অলপ ওপৰলৈ তুলি মোৰ আঁঠুৰ ওপৰত ভৰ দি চুদিবলৈ ধৰিলো।এনেদৰে কৰিলে বাৰিটো সম্পূৰ্নকৈ বুচৰ ভিতৰলৈ সোমাই যায়। মোৰ চুদনৰ লগে লগে তাইও ওপৰলৈ কঁকালটো উঠাই উঠাই
    দিবলৈ ধৰিলে।মই জীৱনৰ প্ৰথম চুদনৰ মজা ল'বলৈ ধৰিলো। অলপ খৰকৈ মৰাৰ লগে লগে তাই মোৰ দিঙিত দুহাতেৰে ধৰি প্ৰায় ওলমি দিয়াৰ দৰে কৰি মুখেৰে উহ আহ কৈ শব্দ কৰিবলৈ ধৰিলে।মোৰ পানী ওলাব যেন লগাত বাৰিটো এবাৰ বুচৰ পৰা সম্পূৰ্ন উলিয়াই আনিলো। অলপ ৰৈ আকৌ নুনৰ ফুটাত ভৰাই দিলো। নুনখন পানীৰে পিছল হৈ পৰিছিল। অলপ সময় লাহে লাহে কৰাৰ পাছত গতি বঢ়াই দিলো।তাই মোক জোৰকৈ সাবতি ধৰি পিঠিখন মোহাৰি দিলে।মইও দুহাতেৰে গাখীৰ দুটা মোহাৰি দিলো। মোৰ উত্তেজনা চৰম সীমা পাইছিলগৈ আৰু মই তাইৰ ডিঙিটোত সাৱতি ধৰি খৰকৈ চুদিবলৈ ধৰিলো। এনেদৰে অলপ সময় কৰাৰ পাছতে মোৰ মাল-পানী ওলাই গ'ল।হাতেৰে ধৰি কণ্ডমটোৰ সৈতে বাৰিডাল উলিয়াই আনিলো।পৰম তৃপ্তিত মন-প্ৰান ভৰি গ'ল।বাথৰুমলৈ গৈ বাৰিডাল ভালকৈ ধুই আহিলো।ক্ষন্তেক সময় বহি মই গুচি আহিলো।
    ইয়াৰ পাছতো মই তাইক কেইবাবাৰো চুদিলো।()
    পাছত তাই টাউন এৰি এদিন গাৱঁৰ ঘৰলৈ গুছি গ'ল আৰু তাইক লগ নোপোৱা হ'লো।

    (Visited 4,408 times, 437 visits today)

    2016 Best Telugu Sex Stories
     
Loading...